Dragon Event - organizacja imprez firmowych

Witamy w krainie zabawy, śmiechu oraz wielu atrakcji! Dragon Event to grupa specjalistów, których pasją jest organizacja imprez firmowych, integracyjnych, motywacyjnych i plenerowych. Szczecin jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, jednak jesteśmy otwarci na realizację zleceń w innych miejscach – zarówno na lądzie, jak i w powietrzu, czy na wodzie! Integracja, pikniki, czy różnorodne szkolenia w naszym wykonaniu to połączenie oryginalnych pomysłów, kreatywnego działania i pełnego zadowolenia każdego uczestnika!

Eventy

Imprezy tematyczne, akcje promocyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie – organizacji tych spotkań zawsze towarzyszą niecodzienne pomysły oraz ciekawe rozwiązania. Sprawdź i przekonaj się sam!

Imprezy firmowe integracyjne

Postaw na najlepsze imprezy firmowe oraz integracyjne, które organizujemy w nowoczesnym i zabawnym stylu, specjalnie dla naszych Klientów. Zainwestuj w najlepsze atrakcje już dziś!

Imprezy motywacyjne

Organizowane przez nas imprezy motywacyjne to atrakcje, które zachęcają do działania i pracy w grupie. Połączenie niezapomnianej zabawy i nauki wielu wartości to idealne rozwiązanie dla każdego!

Otworzyliśmy nowy Laser tag! 30/01/2015 11:30

Na mapie Szczecina pojawiło się nowe miejsce do aktywnego spędzania czasu – jedno z tych, których dalej tak bardzo brakuje w naszym mieście. Mowa tu o największym w Zachodniopomorskim laser tagu.

więcej

 

Copyright Dragon © 2020 | Wykonanie MINDFLOW Multimedia

DRAGON PAINTBALL Sp. z o. o. ul. Twardowskiego 18, 70-320 Szczecin