Szkolenia

 

Dla dobra Państwa przedsiębiorstwa możemy zaoferować szkolenia dla Waszych pracowników, które będą łączyły dobrą zabawę z nauką, a świetnie wyszkolony psycholog zadba o każdy szczegół.

Możemy zaproponować Państwu:

- Szkolenie integracyjne w zakresie budowania zespołu (team building), które pomoże zespołowi zbliżyć się do siebie i podejmować wspólne, trafne decyzje na zasadzie kompromisu.
Szkolenie to znacznie poprawi relacje wewnątrz grupy uczestników i skłoni ich do refleksji na temat wspólnego budowania zespołu.

- Szkolenie komunikacji interpersonalnej nauczy technik komunikacji, doboru odpowiednich słów, gestykulacji i postaw.
Usprawni ono komunikację na każdej linii (między współpracownikami, między pracownikami, a kierownictwem oraz na linii sprzedawca-klient).

- Szkolenie sprzedaźowe, które obejmuje obsługę klienta, techniki sprzedaży oraz negocjacje, pozwoli Państwa pracownikom radzić sobie z tzw. “trudnymi klientami”.

- Szkolenie marketingowe pozwoli na rozwinięcie umiejętności w zakresie tworzenia wizerunku firmy oraz na znaczne polepszenie umiejętności
sporządzania planów marketingowych.


Dodatkowo, jesli potrzebujecie Państwo znaleźć w grupie lidera, lub też  osobę najlepiej nadającą się na kierownicze stanowisko, nasz trener może w tym pomóc.

Przy prostych zabawach teambuildingowych wykwalifikowany trener bez problemu  wyłapie kto w grupie ma najlepsze pomysły, potrafi mobilizować grupę do pracy, kto jest wycofany lub kogo grupa samoistnie uważa za lidera.

Jeśli chcecie Państwo podnieść efektywność działań Waszych pracowników, zapraszamy do współpracy.Copyright Dragon © 2019 | Wykonanie MINDFLOW Multimedia

DRAGON PAINTBALL Sp. z o. o. ul. Twardowskiego 18, 70-320 Szczecin