Miss Polonia 2012


Na konferencji prasowej przedstawiliśmy nową formułę konkursu. Gala zostanie połączona z koncertem gwiazdy Modern Talking - Thomasem Andersem. Podczas ostatniego precastingu usłyszeliśmy Alexandrę, na kolejnych wystąpią Honorata Skarbek i Natalia Lesz.  

Czwartkowe spotkania (precastingi) podzieliliśmy na dwie części. Najpierw w godzinach 14 - 18 kandydatki powinny się pojawić w Kaskadzie (rotunda na poziomie -1), gdzie wypełnią dokumenty i staną przed obiektywem aparatu. Później na godzinę 21 wszystkie zostaną zaproszone na sesję wieczorną w klubie Senso - tutaj kolejne zdjęcia w odsłonie wieczorowej i ocena wizerunku oraz poruszania się. Tak będą wyglądały również kolejne precastingi (19 i 25 kwietnia).
- Dziewczęta z zachodniopomorskiego są zauważalne. Nasz region ma w sobie coś, co pozytywnie wpływa na urodę kobiet - mówi Małgorzata Różniecka, która już od dziesięciu lat zajmuje się poszukiwaniem pięknych dziewcząt. - Im wcześniej dziewczyna przyjdzie i spróbuje swoich sił w konkursie, tym większe szanse ma na to, że w przyszłości osiągnie sukces.

Copyright Dragon © 2019 | Wykonanie MINDFLOW Multimedia

DRAGON PAINTBALL Sp. z o. o. ul. Twardowskiego 18, 70-320 Szczecin