MISS POLONIA 2013

MISS POLONIA ZIEMI ZACHODNIOPOMORSKIEJ 2013
Rusza edycja dwunasta

W tym roku konkurs składać się będzie z czterech etapów:

Etap 1 – precastingi regionalne – odwiedzimy z naszym mobilnym teamem co najmniej 18 miejscowości w całym województwie zachodniopomorskim, gdzie będziemy szukali kandydatek do konkursu. W precastingach będą mogły stanąć nie tylko mieszkanki danej miejscowości, ale pierwszeństwo w wyborze będą miały kandydatki z danej gminy czy okolicy. Docelowo wybranych zostanie około 33 panien. Precastingi regionalne zaczną się na początku kwietnia. Dokładny terminarz i lista miejscowości – już wkrótce.

Etap 2 – precasting w Szczecinie – to ostatni punkt precastingów. Będzie stanowił ostatnią szansę dla kandydatek na dostanie się do konkursy ALE pierwszeństwo będą miały rodowite szczecinianki. Jako, że Szczecin jest stolicą województwa – planowanych jest stąd 7 półfinalistek. Szczeciński precasting odbędzie się na początku maja.

Etap 3 – Casting Główny z “Talent Show” – 40 półfinalistek zaprezentuje swój Talent Show, a jury wybierze finałową 18-tkę. Casting Główny odbędzie się w maju.

Etap 4 – Gala finałowa – jak w zeszłym roku zorganizowana będzie w Amfiteatrze w Szczecinie. Podczas Gali nie zabraknie różnych atrakcji – m.in. znane osoby zaszczycą konkursowe jury, na scenie pojawią się liczni artyści, nie zabraknie też światowych gwiazd na scenie... Podsumowując – będzie się działo!

Już 21 marca 2013 odbędzie się pierwsza konferencja prasowa, w której przedstawimy nieco więcej szczegółów. O dokładnym miejscu konferencji poinformujemy już wkrótce.


Zapraszamy do śledzenia newsów na FB: Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej

Copyright Dragon © 2019 | Wykonanie MINDFLOW Multimedia

DRAGON PAINTBALL Sp. z o. o. ul. Twardowskiego 18, 70-320 Szczecin